X-mas Party! | 7 grudnia 2023

Brak w magazynie

Opis

🎄 WEŹ UDZIAŁ W NAJWIĘKSZYM WYDARZENIU NETWORKINGOWYM TEGO ROKU! 🎄

 

📆 KIEDY? czwartek, 7 grudnia

⏰ O KTÓREJ? 18:00

📍 GDZIE? Hevre, Meiselsa 18, Kraków

 

 

Studencie, inwestorze, założycielu startupu! NADCHODZI XMAS PARTY! 🎄

To nie tylko świąteczne spotkanie, ale przede wszystkim największe wydarzenie networkingowe roku dla całego startupowego community! 🚀

 

💼 Jesteś inwestorem? Odkryj świeże pomysły i ludzi, którzy mogą odmienić rynek swoimi innowacjami!

🚀 Jesteś założycielem startupu? Chcesz poznać nowe perspektywy lub zaczerpnąć motywacji do działania? 🚀  Zapraszamy zarówno dojrzałe, jak i rozwijające się startupy, poszukujące nowych osób do teamu, partnerów i inwestorów.

🎓 A może jesteś studentem, członkiem koła naukowego lub organizacji studenckiej? Dołącz do kręgu biznesowego i zrób pierwszy krok w stronę przyszłej kariery w świątecznej atmosferze!

 

Co czeka na Was podczas wydarzenia?

👉 Targi startupowe – porozmawiaj z twórcami projektów i dowiedz się co stoi za ich pomysłowością.

👉 Grywalizacja – spróbuj swoich sił w rywalizacji i zagraj z nami!

👉 Przekąski i maszyna do popcornu.

👉 Wystąpienia partnerów oraz inwestorów!

👉 Dobra muzyka.

👉 Spotkanie w wyjątkowej, świątecznej atmosferze!

 

 

Poznajcie uczestników targów startupowych!

🚀 Code Sense – Aplikacja jest udogodnieniem dla osób niewidomych i niedowidzących. Ich misją jest polepszenie niezależności pod względem braku potrzeby „opiekuna” w trakcie zakupów w dużych i małych sklepach. Aplikacja pozwala na podstawie technologii kodu kreskowego rozpoznać i zakwalifikować produkt.

🚀 Reco Fibre – Zajmuje się rozwijaniem technologii recyklingu odpadów tekstylnych. Dzięki ich rozwiązaniu przetwarzanie ubrań wyrzucanych przez konsumentów z powrotem na ubrania ma szansę stać się powszechne i dostępne.
Start-up założyła Marta, która połączyła w nim swoje biznesowe i naukowe pasje: modę i gospodarkę o obiegu zamkniętym. Razem z nią Reco Fibre tworzą jej bracia, Wojtek i Michał, którzy wpierają start-up swoją wiedzą biznesową i doświadczeniem w prowadzeniu przedsiębiorstwa produkcyjnego.

🚀 Allventures – Aplikacja Trawell firmy Allventures to kompan AI w kieszeni podróżnika, który prowadzi go do miejsc w oparciu o jego preferencje, a przez grywalizacje pozwala w nowy sposób poznać historię zwiedzanych miejsc. Aplikacja została stworzona jako rozwiązanie dla nowoczesnych city breaków.

🚀 mvpflutter – Specjalizują się w tworzeniu Minimum Valuable Products (MVP) dla aplikacji mobilnych i webowych. Ich agile podejście gwarantuje szybkie iteracje, elastyczność i kosztowo-efektywne rozwiązania.
Łączą najnowocześniejsze technologie z branżowymi trendami, aby dostarczyć rozwiązania przyszłościowe i dostosowane do unikalnych potrzeb klientów.

🚀 Lifebooster – to rewolucyjna aplikacja mobilna, stworzona dla tych, którzy chcą zgłębić świat biohackingu i wykorzystać jego potencjał do zwiększenia energii, motywacji oraz wydajności. Łączy naukę z praktyką, oferując użytkownikom spersonalizowane techniki i praktyki biohackingu, które pomogą im osiągnąć ich pełny potencjał.

 

 

 

Czas na przedstawienie prelegentów:

🎤 hub:raum: Gabriela Brodzińska
Gabriela jest menedżerem inwestycyjnym w funduszu hubraum Deutsche Telekom. Jej rola polega na wyszukiwaniu perspektywicznych inwestycji, prowadzeniu procesów inwestycyjnych i wspieraniu spółek portfelowych. Jest także członkinią stowarzyszenia Global Woman in VC Association, które podkreśla różnorodność na arenie venture capital i startupów. Gabriela aktywnie angażuje się w globalny ekosystem startupowy i dąży do przekształcenia Krakowa w prężnie rozwijający się hub dla startupów i inwestorów.
💬 Temat prelekcji: Master the Art of Fundraising: A Successful Journey! 


🎤 Sterling Angels: Artur Rawski

Artur Rawski jest absolwentem Politechniki Krakowskiej i byłym pracownikiem naukowym tej uczelni, posiada także dyplom MBA Teesside University. Uzyskał licencję maklera papierów wartościowych oraz licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Jest managerem z wieloletnim doświadczeniem zgromadzonym w trakcie realizacji licznych projektów inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych. W swojej karierze pełnił funkcje w zarządach i radach nadzorczych wielu spółek kapitałowych, w tym także publicznych. W 2019 został współzałożycielem Stowarzyszenia Sterling Angels, którym od początku kieruje jako Prezes Zarządu
💬 Temat Prelekcji: „Co Aniołowie Biznesu powinni usłyszeć od founderów?”


🎤 KPT: Patrycja Dąbrowska-Wierzbicka

Specjalistka ds. projektów w zespołu Inkubatora Technologicznego w Krakowskim Parku Technologicznym. Koordynatorka międzynarodowego projektu ACCELERO, kreującego nowe usługi dla instytucji otoczenia biznesu. Specjalista ds. komunikacji w programie prekaceleracyjnym EIT Digital Venture Program. Ekspertka Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027. Jurorka w konkursach i hackathonach, związanych z tematyką innowacji społecznych
💬 “Rola KPT w kreowaniu ecosystemu startupowego.”


🎤 Vlad Muzhylivskyi

Vladyslav jest ekspertem w rekrutacji IT, przedsiębiorcą i aniołem inwestorem. Od ponad 5 lat prowadzi agencje Itentio IT Recruitment, która dostarcza najlepsze talenty do lokalnych i międzynarodowych startupów, MŚB, dużych firm. Vladyslav zapewnia smart money obiecującym startupom na wczesnym etapie.
💬 “How startups can build a tech team in Poland with low hiring costs in a couple of weeks”

 

 

 

 

Przygotowaliśmy dla Was również KONKURS!

 Jak wziąć udział?

🎁 Przyjdźcie na XMas Party! Ubierzcie Wasze najfajniejsze, najśmieszniejsze lub najbardziej kreatywne swetry świąteczne.

🎁 Zróbcie selfie w Waszych swetrach podczas eventu. 🤳

📲 Oznaczcie nas na Waszym zdjęciu na mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter), używając hashtagu #XMASPARTY.

🎁 Nagrody: Trzy osoby z najlepszymi swetrami zdobędą fantastyczne prezenty! Co dostaniecie? To niespodzianka! 🤫

Weźcie udział i przekonajcie się! Wyniki zostaną ogłoszone podczas naszego wydarzenia! 🎉

 

 

Rejestrując się na wydarzenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby aplikacji Gridaly, służącej do networkingu podczas wydarzenia X-Mas Party. Nasz partner technologiczny zadba, aby każdy uczestnik i uczestniczka wydarzenia zebrały jak najbardziej wartościowe kontakty, dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji przed samym wydarzeniem i umówić na ciekawą rozmowę.

 

Przyjdź, aby nawiązać wartościowe kontakty i rozpocząć drogę do sukcesu w nadchodzącym roku!

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kolejne wydarzenia już wkrótce!