Praktyczne Metodyki Zarządzania w Startupach | Tomasz Swałdek | SLIP

Kategoria:

Opis

 Jak wybrać sposoby zarządzania projektami, które najlepiej będą pasować do danego produktu i twojego zespołu?

Czy jakakolwiek metoda zarządzania może sprawdzić się w startupie?
Jak zarządzać, jeśli startup składa się z maksymalnie dwóch osób?

Przyjdź na warsztat: Praktyczne Metodyki Zarządzania w Startupach i dowiedz się jak krok po kroku zaplanować efektywną pracę, aby dowieźć na czas projekt spełniający wszystkie wymagania.🤩

Podczas spotkania będziesz mógł opowiedzieć o swoim własnym pomyśle czy biznesie, o swoich problemach i przemyśleniach, a Nasz prelegent z pewnością pomoże Ci w odnalezieniu rozwiązania.

_________________________________

⏰ KIEDY? 14 września 18:00

📍GDZIE? Hub:raum; ul.Przemysłowa 12; Sala C2

_________________________________

💡Kim jest Tomasz Swałdek ?💡

Tomasz Swałdek – w 2004 r. zaczął swoją przygodę z biznesem jako pośrednik nieruchomości, gdzie zdobył bezcenne doświadczenie w pracy z klientem. W 2005 założył z bratem firmę Bros.Consulting, specjalizującą się w doradztwie związanym z nieruchomościami, usługami rachunkowości i dalej z doradztwem.

W 2011 firmą na stałe zajął się jego brat, a on chciał się rozwijać dalej. Szukając nowych  nowych ścieżek kariery, przeszedł do Capgemini, gdzie rozpoczęła się jego praca z projektami. W 2016 zatrudnił się w Cisco. Obecnie lideruje PM-om obsługującym rynek niemiecki. Równolegle w 2017-2021, pomagał w MCI (Międzynarodowym Centrum Innowacji w Krakowie) jako opiekun portfela projektów i konsultant.
Wiedzę zdobywał na prestiżowych uczelniach w kraju, takich jak: AGH, UEK, WSEI. Jednak główne projektowe przygotowanie to zdobyte certyfikacje: CSM training, Cisco Leapfrog PGM, Agile PGM Foundation, MSP Foundation, ITIL 3 Foundation,  Agile PM Practitioner, Agile PM Foundation, Project Management Professional “PMP”, Lean Six Sigma Green Belt, Certified Associate Project Manager “CAPM”.
_________________________________

Szkolenie powstało w ramach projektu SLIP

➤Czym jest SLIP?
Szkoła Letnia Innowacji i Przedsiębiorczości to projekt, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w Krakowie, poprzez podniesienie kompetencji i wiedzy młodych członków środowiska akademickiego oraz wsparcie realizowanych przez nich innowacyjnych inicjatyw typu start-up. To również okazja do integracji młodych-aktywnych zarówno pomiędzy sobą, jak i z przedstawicielami krakowskiego ekosystemu start-upowego. To szansa na zwiększenie współpracy oraz transferu technologii pomiędzy nauką a biznesem.
➤ORGANIZATOR: Kraków Miastem Startupów – misją fundacji jest wspieranie rozwoju ekosystemu startupowego w Krakowie. Realizujemy szkolenia, hackathony i programy akceleracyjne dla osób chcących założyć lub rozwinąć swoją działalność gospodarczą.