27 października – Pitching startupowy. Jak zaprezentować pomysł biznesowy przed np. inwestorem

27 października
Godzina: 18:00
Klub Studencki Żaczek

Zaloguj się, aby zapisać się na wydarzenie

Opis

27 października
Godzina: 18:00
Online

Prezentowanie jest prostsze niż myślisz! Na pewno niejednokrotnie przyszło Ci się mierzyć z publicznym przemawianiem – na przykład podczas konferencji, prezentacji efektów projektu nad którym długo pracowałeś, a może szykujesz się do pozyskania inwestora dla swojego biznesu? Ten warsztat pomoże Ci się profesjonalnie przygotować do takich wyzwań! Dowiesz się jak przygotować Pitch, który przekona do Ciebie inwestora oraz czego unikać podczas prezentacji, poznasz sposoby na przygotowanie skutecznej prezentacji dla inwestora, dowiesz się jak zapanować nad stresem i emocjami oraz w jaki sposób poczuć się pewnie przed wystąpieniem, zrozumiesz jak wykorzystać opowiadanie historii do uatrakcyjnienia wystąpienia, zyskasz wiedzę na temat sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami tj. problemy techniczne, roszczeniowi słuchacze itp.

 

Prowadzący: Grzegorz Zagraba

Wiceprezes ds. Współpracy Biznesowej w Fundacji Kraków Miastem Startupów – konsultant w zakresie sprzedaży, tworzenia modeli biznesowych i zarządzania zespołem w startupach. Na co dzień odpowiedzialny za rozwój działu sprzedaży w Archdesk – polsko-brytyjskim startupie porządkującym
zarządzanie firmami budowlanymi i produkcyjnymi, przy wykorzystaniu rozwiązań IT dostarczanych w modelu SaaS. Aktywnie pośredniczy w pozyskiwaniu klientów przez krakowskie firmy z branży IT oraz marketingowej. Szkoli organizacje studenckie w zakresie sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania zespołem. Jeden z twórców AlphaVision, startupu którego celem było uproszczenie pracy radiologów przez automatyczny system Quality Assurance. Współpracował przy komercjalizacji technologii powstających na Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytecie Rolniczym. Doradza i mentoruje młodym startupom takim jak GetDressed, Trymile czy Healthly.

 

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu JUPI: Jesienny Uniwersytet Przedsiębiorczości i Innowacji.