27 października – Zbuduj swój wizerunek – czyli o personal brandingu

27 października
Godzina 18:00
Klub Studencki Żaczek

Zaloguj się, aby zapisać się na wydarzenie

Opis

27 października
Godzina 16:00
online

Budowa własnego wizerunku – polega na kreowaniu i utrwalaniu w umysłach ludzi faktu istnienia oraz pozytywnego wizerunku nas samych. Aby sprzedać skutecznie swoją osobę musisz być spójny, wiarygodny i profesjonalny w swoich działaniach. Marka jaką zbudujemy jest koncepcją, którą ludzie kojarzą z oferowanymi przez nas produktami czy usługami. Jest ona ściśle związana z reputacją. Aby marka była kojarzoną z dobrą jakością musi mieć dobrą reputację i wierną grupę stałych „kontaktów”. Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku jest jak każda inna dziedzina wiedzy bardzo przydatna w życiu prywatnym jak i w karierze zawodowej.

 

Prowadzący: Bartłomiej “Świstak” Piotrowski

Networker, business development manager, zajmuje się budowaniem społeczności od 2010 roku. Twórca TEAM Kraków (klubu rozwojowo-networkingowego), EAR – Eksperymentalnej Agencji Reklamowej, Startupunity (projektu dotyczącego społeczności startupowych), startupuj.pl (marki szkoleniowej) oraz Startupmind (spotkań kreatywnych dla startupów). Jeden z inicjatorów, założycieli i były lider KMS – Kraków Miastem Startupów. Mocno zaangażowany w Turkusowe Śniadania w Krakowie oraz Linkedin Local Kraków, Free Hugs Kraków i Centrum Obywatelskie (inkubator NGO). Lokalny lider i organizator protestów przeciwko ACTA w 2012 oraz uczestnik protestów ACTA2 w 2018. W organizowanych
i współorganizowanych przez Świstaka spotkaniach brali udział liderzy: Innovation Nest, Startup Poland, Reaktor Warsow, Urząd Miasta Kraków, Pirx oraz przedstawiciele kilkuset innych marek. Prowadził szkolenia/konsultacje dla: Instytut Ekonomii Narodowego Banku Polskiego, Flytech, Fundacja My Pacjenci, Allbag i kilkudziesięciu innych.

 

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu JUPI: Jesienny Uniwersytet Przedsiębiorczości i Innowacji.