29 października Podstawy negocjacji na praktycznych casach

29 października
Godzina: 18:00
Klub Studencki Żaczek

Zaloguj się, aby zapisać się na wydarzenie

Opis

29 października
Godzina: 18:00
online

G. Richard Shell powiedział, że „dobrym negocjatorem nie trzeba się urodzić, bo negocjowania można się nauczyć.” Oczywiście niektórzy mają pewne predyspozycje, inni muszą budować swoje kompetencje negocjacyjne od początku. Wszyscy jednak, przy odrobinie samozaparcia i chęci, są w stanie opanować teoretyczne podstawy trudnej sztuki negocjacji.

 

Prowadzący: Grzegorz Zagraba

Wiceprezes ds. Współpracy Biznesowej w Fundacji Kraków Miastem Startupów – konsultant w zakresie sprzedaży, tworzenia modeli biznesowych i zarządzania zespołem w startupach. Na co dzień odpowiedzialny za rozwój działu sprzedaży w Archdesk – polsko-brytyjskim startupie porządkującym
zarządzanie firmami budowlanymi i produkcyjnymi, przy wykorzystaniu rozwiązań IT dostarczanych w modelu SaaS. Aktywnie pośredniczy w pozyskiwaniu klientów przez krakowskie firmy z branży IT oraz marketingowej. Szkoli organizacje studenckie w zakresie sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania zespołem. Jeden z twórców AlphaVision, startupu którego celem było uproszczenie pracy radiologów przez automatyczny system Quality Assurance. Współpracował przy komercjalizacji technologii powstających na Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytecie Rolniczym. Doradza i mentoruje młodym startupom takim jak GetDressed, Trymile czy Healthly.

 

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu JUPI: Jesienny Uniwersytet Przedsiębiorczości i Innowacji.