NAJCZĘSTSZE BŁĘDY PRAWNE W POCZĄTKUJĄCYCH FIRMACH | SKIP #6 | 25 lipca 2024

Opis

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIA:

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY PRAWNE W POCZĄTKUJĄCYCH FIRMACH

 

📆 KIEDY? Czwartek, 25 lipca

O KTÓREJ? o 17:00

💻 GDZIE? hubraum, ul. Przemysłowa 12

 

 

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, aspirującym założycielem startupu lub studentem zainteresowanym przedsiębiorczością, to wydarzenie jest dla Ciebie!

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie pułapki prawne czyhają na początkujących przedsiębiorców oraz jak ich unikać. Prelekcja oraz krótkie szkolenie, trwające łącznie 60 minut, poprowadzone zostaną przez doświadczonego eksperta z dziedziny prawa, który podzieli się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami.

 

Co zyskasz, uczestnicząc w szkoleniu?

🔸 Zrozumienie najczęstszych błędów prawnych – dowiesz się, jakie błędy najczęściej popełniają młodzi przedsiębiorcy na początku swojej działalności oraz jak ich unikać.

🔸 Praktyczne wskazówki – uzyskasz konkretne porady i narzędzia, które pomogą Ci prowadzić biznes zgodnie z obowiązującym prawem.

🔸 Świadomość prawną – co pozwoli Ci lepiej przygotować się do prowadzenia biznesu.

🔸 Networking – Spotkasz innych młodych przedsiębiorców, studentów i ekspertów, z którymi będziesz mógł wymienić się doświadczeniami i nawiązać cenne kontakty.

 

 

Kto poprowadzi szkolenie?


Jan Marczyński

Specjalista w prawie podatkowym oraz prawie spółek, posiada doświadczenie w obsłudze prawnej dużych i średnich przedsiębiorstw, w tym spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wspiera m.in. startupy na wczesnym etapie działania, przygotowując je do audytów inwestorów – opierając się przy tym na doświadczeniu z audytów, którymi sam kierował. Radca prawny, partner w kancelarii JWMS Radcowie Prawni, w której kieruje praktyką prawa podatkowego, z uwzględnieniem międzynarodowych regulacji podatkowych. Zajmuje się również m.in. prowadzeniem procesów restrukturyzacyjnych oraz optymalizacyjnych w przedsiębiorstwach oraz innymi zagadnieniami związanymi z prawem spółek. Prowadził wiele szkoleń oraz doradzał w programach mentoringowych skierowanych do młodych przedsiębiorców. Zajmuje się również obsługą podmiotów z sektora non-profit.

 


Jędrzej Brzykcy

Senior Associate w kancelarii JWMS. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej oraz ochronie danych osobowych. Doradza klientom z sektora nowych technologii, IT oraz e-commerce. Pomaga w wielu aspektach prawnej ochrony marki, w tym rejestracji znaków towarowych, ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa, czy zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. W ramach programów akceleracyjnych i mentoringowych wspiera startupy z branży kreatywnej i technologicznej.

Zapisy trwają do środy 24 lipca, do godziny 23:59!

_______________________________________________________________________________________________

Szkolenie realizowane jest w ramach SKIP. 

SKIP to seria szkoleń online lub stacjonarnych prowadzonych dla osób zainteresowanych biznesem, rozwijających lub myślący o swoim biznesie/startupie, a także dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać i poszerzać zakres swojej wiedzy. 

 

Kolejne szkolenia już wkrótce!