BUDOWANIE STARTEGII SPRZEDAŻY I POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW | CZY SEO SPRZEDAJE? | SKIP #5 | 10 lipca 2024

Opis

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIA:

BUDOWANIE STARTEGII SPRZEDAŻY I POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW |
CZY SEO SPRZEDAJE?

📆 KIEDY? Środa, 10 lipca

O KTÓREJ? o 17:00

💻 GDZIE? Klaster Innowacji Społeczno-gospodarczych Zabłocie 20.22, sala 203

 

 

Budowanie strategii sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów

🔸 Zdobądź kluczowe umiejętności i techniki sprzedażowe, które pozwolą Ci osiągnąć lepsze wyniki i zwiększyć swoje przychody.

🔸 Podczas szkolenia dowiesz się, jak efektywnie pozyskiwać klientów, budować trwałe relacje biznesowe oraz skutecznie zamykać sprzedaż.

🔸 Nauczysz się, jak rozpoznawać potrzeby klientów, radzić sobie z obiekcjami oraz wykorzystać psychologię sprzedaży w praktyce.

🔸 Dzięki praktycznym ćwiczeniom i realnym case study zdobędziesz pewność siebie i umiejętności niezbędne do osiągania sukcesów w sprzedaży.

 

 

Czy SEO sprzedaje?

🔹 Poznaj tajniki SEO i dowiedz się, jak optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych może bezpośrednio przełożyć się na wzrost sprzedaży.

🔹 Podczas szkolenia omówimy, jakie elementy SEO mają największy wpływ na widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania oraz jak skutecznie przyciągać organiczny ruch, który konwertuje na klientów.

🔹 Dowiesz się, jak dobierać słowa kluczowe, optymalizować treści, budować linki oraz monitorować i analizować wyniki.

🔹 Zrozumiesz, jak SEO integruje się z całościową strategią marketingową, aby maksymalizować zwroty z inwestycji.

 

 

Kto poprowadzi szkolenie?

Łukasz Fiuczyński

Przedsiębiorca, Trener, Mówca, a przede wszystkim Praktyk sprzedaży oraz wystąpień publicznych. Założyciel Flow Consulting. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży. Umiejętności handlowe zdobywał pracując na stanowiskach handlowca, kierownika, głównego specjalisty ds. rozwoju sprzedaży, czy menedżera rynku sprzedaży. Od 12 lat związany z branżą szkoleniową, współautor 11-dniowej Akademii Handlowca B2B i autorskich programów z obszaru wystąpień publicznych i storytellingu.  Wicemistrz Polski w wystąpieniach publicznych organizacji Toastmasters International (2021 r.) Autor podcastu o komunikacji i wystąpieniach publicznych “Mówić Każdy Może”. Prywatnie: muzyk rockowy, miłośnik sportów rowerowych oraz humoru Latającego Cyrku Monty Pythona.

 

 

 

Wojciech Urban

Specjalista R&D w dziedzinie SEO i analityki internetowej. Najlepiej czuje się w obszarze technicznego SEO, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie, aby strony internetowe były zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Regularnie testuje nowe narzędzia i rozkminia reguły stojące za algorytmami wyszukiwarek oraz modeli językowych AI. Oprócz swojej pracy Wojciech uwielbia gromadzić wiedzę i dzielić się nią z innymi. Regularnie prowadzi szkolenia, występuje na webinarach oraz polskich i zagranicznych konferencjach SEO (BrightonSEO, Festiwal SEO), aby pomóc innym w rozwijaniu ich umiejętności i wiedzy.

 

Zapisy trwają do wtorku 9 lipca, do godziny 23:59!

_______________________________________________________________________________________________

Szkolenie realizowane jest w ramach SKIP. 

SKIP to seria szkoleń online lub stacjonarnych prowadzonych dla osób zainteresowanych biznesem, rozwijających lub myślący o swoim biznesie/startupie, a także dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać i poszerzać zakres swojej wiedzy. 

 

Kolejne szkolenia już wkrótce!